zpět na titulní stránku - jidlo.dopravit.cz
Místo pro Vaši reklamu? Přejeme Vám dobrou chuť
-Vyhledávání
-Seznam
-Hodnocení
-Vložit společnost
-Diskuze
-Články/seriály
-O nás

reklama
Vizitky
trička s potiskem
reklamní předměty
letáky
...

Články / seriály

Libovolná
  Lívanečky a jablka
Helenka
14.09.2004
   Co budeme potřebovat: ovesné vločky 250 g, ja používám takové ty klasické z obchodu baleneé přesně po 250g, jablka 100 g (miluji jonatánky), mléko 0,5 l (nejlépe nehomogenizované), vejce 2 ks, sůl, cukr, olej na pečení (třeba slunečnicový)

Ovesné vločky zalijte mlékem a nechte nabobtnat asi 1 hodinu (ale záleži na teplotě). Očistěte jablka a nakrájejte na tenké plátky. K vločkám přidejte ušlehaná vejce, plátky jablek, cukr a sůl. Na rozpálenou omaštěnou pánev lžící tvarujte lívanečky a opečte z obou stran (nebo použijte takovou tu lívanečkovou pánev, která je vytvarovaná už od výroby, ale já mám raději i větší lívance a ty na tom mneuděláte...). Podávejte s kysanou smetanou a medem. Výsledek můžete posipat trochu skořice. A super je k tomu kyselkavé víno. No a pak už jen klídek a pohoda. Doufám, že Vám bude chutnat.


Vložit nový.


Nabídka:
Brno:Není
Olomouc:Není
Ostrava:Pizzerie Fontána
Plzeň:Není
Praha:Není
další města


    


Copyright © 2004 Diarek & www.dopravit.cz

Odesláním formuláře, nebo e-mailu dáváte souhlas se zpracováním zadaných osobních údajů v rozsahu nutném pro účely zpracování a zobrazování těchto informací na stránkách. S výš?e uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti.