zpět na titulní stránku - jidlo.dopravit.cz
Místo pro Vaši reklamu? Přejeme Vám dobrou chuť
-Vyhledávání
-Seznam
-Hodnocení
-Vložit společnost
-Diskuze
-Články/seriály
-O nás

reklama
Vizitky
trička s potiskem
reklamní předměty
letáky
...

Články / seriály

Libovolná
  Reálný cíl!
Martin
17.08.2004
   Podstatná část redukce hmotnosti se odehraje obvykle v prvních šesti měsících a pak následuje stagnace nebo takzvaný jojo efekt, kdy adept štíhlé linie střídavě hubne a tloustne.

Dlouhodobé snížení hmotnosti však vyžaduje celoživotní změnu životního stylu. Vyplatí se proto poradit se nutričním odborníkem či se obrátit na specializovanou poradnu. Mnohdy ale stačí internet a hledat a hledat. Ale POZOR, volte raději profesionální servery zabývající se touto tématikou. Když jsou stránky na serveru, kde dostane místo každý ke své mailové schránce, tak to asi není to pravé místo, kde hledat kvalitní infomrace. Volte proto raději servery s vlastním jménem (adresa.cz).
Člověk musí mít vždy ale na paměti, že praktická část úkolu, tedy samotné zdravé hubnutí, je jen na něm a ne jeho vůli.


Vložit nový.


Nabídka:
Brno:Není
Olomouc:Není
Ostrava:Pizzerie Fontána
Plzeň:Není
Praha:Není
další města


    


Copyright © 2004 Diarek & www.dopravit.cz

Odesláním formuláře, nebo e-mailu dáváte souhlas se zpracováním zadaných osobních údajů v rozsahu nutném pro účely zpracování a zobrazování těchto informací na stránkách. S výš?e uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti.